793 793 890
Przejdź do treści
Nasza misja

Dbamy o naszych Pacjentów

Pacjent zawsze był dla nas ważny. Niezmiennie dbamy o jakość świadczeń i naszych usług. Po wielu latach pracy cieszymy się gronem stałych Pacjentów, niektórzy do nas wracają, inni nas polecają. „Empatia” nie jest nazwą przypadkową. Jesteśmy dumne, że nasz zespół – zaczynając od życzliwych Pań w recepcji na specjalistach kończąc – troszczy się o każdą osobę, która szukając pomocy, wybiera nasze miejsce.

To, co robimy, staramy się robić jak najlepiej

W diagnostyce psychologicznej  i seksuologicznej skrupulatnie przestrzegamy standardów. Pracujemy w zgodzie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty oraz rekomendacjami towarzystw naukowych (Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). Psychoterapeuci poddają się regularnym superwizjom indywidualnym oraz grupowym, prowadzonym w naszym ośrodku dla zespołów: psychoterapeutycznego i seksuologicznego.

Zespół dobieramy starannie

Od osób, które u nas pracują oczekujemy ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach specjalizacji, prac naukowych, kursów i szkoleń. Do zespołu wybieramy osoby, które chcą się rozwijać i są zaangażowane w swoją pracę. Najwyższą poprzeczkę stawiamy jednak sobie, doskonaląc się w swoich specjalizacjach i nieustannie podnosząc zawodowe kompetencje.

                                             Zapraszamy

                                                                      dr Izabella Grzyb
    mgr Magdalena Krzak
 
 

 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5, Kraków

 793 793 890
 sekretariat@empatia-krakow.pl
Wróć do spisu treści