793 793 890
Przejdź do treści

mgr Dorota Sarna - psycholog, psychoterapeuta ( dzieci, młodzież, dorośli, rodziny )
Godziny przyjęć:

Piątek 8-11
Sobota 9-14

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń!
793 793 890
    

   Jestem psychologiem i psychoterapeutą . Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Filozoficzno – Historycznym oraz całościowe szkolenie podyplomowe w ujęciu systemowo – psychodynamicznym atestowane przez  Sekcję Naukową Psychoterapii i Terapii Rodzin PTP. Ponadto ukończyłam  szkolenia w nurcie terapii ericksonowskiej oraz integracyjnej. Systematycznie podnoszę swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w  konferencjach specjalistycznych.

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy diagnostycznej dotyczącej trudności rozwojowych dzieci oraz psychoterapeutycznej z dziećmi, młodzieżą,  rodzinami oraz pacjentami indywidualnymi. Jestem realizatorem programu ”Szkoła dla Rodziców”. Prowadzę  warsztaty umiejętności wychowawczych z akcentem na rozwój skutecznej komunikacji.

W pracy wykorzystuję myślenie systemowe oraz psychodynamiczne. Swoją pracę poddaję superwizji.
W pracy z dziećmi kieruję się myśleniem systemowym, które zakłada, że trudność przeżywana przez dziecko dotyczy całej rodziny. Każdy z rodziny ma swoje rozumienie problemu i często wspólne pochylenie się pozwala na zmniejszenie napięć. Towarzyszę dzieciom w adaptacji do zmian – przedszkola, szkoły, rozwiązywaniu konfliktów, oczekiwaniu na rodzeństwo.
Pracuję z dziećmi doświadczającymi trudności z moczeniem w funkcjonowaniu społecznym, przeżywającymi silne uczucia lęku, złości. Wspieram rodziców w poszukiwaniu dobrych, rozwijających sposobów wychowywania i pomagam odkrywać radość rodzicielstwa..

PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA

Zapraszam osoby, które doświadczają trudności w relacjach i chcą lepiej rozumieć siebie w sytuacji zmiany lub silnych napięć. Pomagam w momentach nowych wyzwań, rozstania, utraty, choroby.
Zdarza się, że znajdujemy się w podobnych , powracających sytuacjach powtarzających się trudności, wówczas towarzyszę osobom w odkrywaniu ich źródła. Pomagam w ich rozpoznaniu, czasami są to nieświadome konflikty, które powodują, że powracają te same trudności w „nowych „odsłonach”.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuję zgodnie z zasadami kodeksu psychoterapeuty. Zrealizowałam staże zawodowe w Ambulatorium Dzieci i Młodzieży Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.

Swoje doświadczenia zdobywałam w poradniach psychologiczno – pedagogicznych, gdzie do chwili obecnej pracuję oraz w praktyce prywatnej


 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5, Kraków

 793 793 890
 sekretariat@empatia-krakow.pl
Wróć do spisu treści