793 793 890
Przejdź do treści

mgr Michalina Knopp-Hibszer - psycholog, psychoterapeuta
Godziny przyjęć:Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń!
793 793 890
Wykształcenie:

  • psychologia, Uniwersytet Śląski w Katowicach
  • psychoterapia, czteroletnia Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS wydział zamiejscowy w Katowicach

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas licznych staży na oddziałach psychiatrycznych oraz w poradniach zdrowia psychicznego i leczenia uzależnień m. in. w Państwowym Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku, Poradni Zdrowia Psychicznego w Gliwicach, Szpitalu Specjalistycznym im. J. Babińskiego w Krakowie, Stowarzyszeniu Pomocna Dłoń w Krakowie, a także pracując na stanowisku psychologa w Ośrodku Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem w Gliwicach, Centrum Pieczy Zastępczej i wspierania Rodziny w Gliwicach oraz w Punkcie Interwencji Kryzysowej w Wieliczce oraz pełniąc funkcję kuratora społecznego w sprawach opiekuńczych i nieletnich. Od 2017 r. prowadzę terapię indywidualną w nurcie poznawczo-behawioralnym. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi oraz dziećmi i młodzieżą.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w konferencjach, kursach i szkoleniach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W Centrum Psychoterapii Empatia zajmuję się:

- psychoterapią poznawczo-behawioralną osób dorosłych

 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5, Kraków

 793 793 890
 sekretariat@empatia-krakow.pl
Wróć do spisu treści