793 793 890
Przejdź do treści

mgr Iwona Dubińska - psycholog, psychoterapeuta
Godziny przyjęć:

Wtorek 8-13

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń!
793 793 890
Wykształcenie:

  • psychologia, Uniwersytet Jagielloński
  • 4-letni kurs psychoterapii, Zakład Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego
Moje doświadczenie zawodowe to 15 lat pracy z pacjentami a także czas własnego rozwoju przez superwizję, terapię własną i udział w konferencjach. Doświadczenie zdobywałam pracując na Odziale Leczenia Zaburzeń Osobowości Szpitala im. J. Babińskiego, na Oddziale Psychiatrii 5 Klinicznego Szpitala Wojskowego w Krakowie, jako stażystka w Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Zachowania oraz praktykując w ramach prywatnego gabinetu w Warszawie i Krakowie.

Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych, pracuję głównie w nurcie psychoanalitycznym oraz psychodynamicznym. Pomagam osobom z zaburzeniami osobowości, zaburzeniami psychosomatycznymi, lękowymi, odżywiania, zaburzeniami depresyjnymi, zachowania, oraz osobom doświadczającym różnego rodzaju kryzysów życiowych.

Interesuje mnie nie tyle zaburzenie, czy „chory” obszar ale raczej człowiek jako wyjątkowy zbiór cech, przeżyć, myśli i zachowań, z których niektóre mogą wpływać pozytywnie a inne negatywnie na funkcjonowanie danej osoby. W tym znaczeniu psychoterapia to dla mnie spotkanie dwóch osób, współpraca między nimi, wspólne zastanawianie się nad treściami, które przynosi osoba zainteresowana tą formą kontaktu. Celem jest zrozumienie, co i w jaki sposób doprowadziło do tego, że na pewnym etapie drogi życiowej ktoś nie radzi sobie z wymaganiami jakie rzeczywistość niesie ze sobą.
Daje to szansę na zmianę tego, co niefunkcjonalne i rozwój tych aspektów, które są pomocne i dobre dla ścieżki życiowej.

 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5, Kraków

 793 793 890
 sekretariat@empatia-krakow.pl
Wróć do spisu treści