793 793 890
Przejdź do treści
mgr Justyna Oszańca-Czado - psycholog, psychoterapeuta, seksuolog
Godziny przyjęć:

Poniedziałek 8-14

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń!
793 793 890
Wykształcenie:

  • Uniwersytet Opolski – psychologia kliniczna
  • Uniwersytet SWPS- podyplomowe studia z zakresu seksuologii klinicznej
  • Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe Tercognitiva - kurs terapii poznawczo-behawioralnej ( w trakcie )

    Jestem psychologiem oraz seksuologiem klinicznym. Już podczas studiów głównym obszarem, który mnie interesował była seksuologia człowieka. W trakcie odbywanych praktyk ( m.in.w Szpitalu Klinicznym im. Józefa Babińskiego w Krakowie) oraz pracy zawodowej obserwowałam w jak dużej mierze sfera seksualna determinuje zachowanie jednostki. Utwierdziło mnie to w decyzji pogłębiana mojej wiedzy szczególnie w tym obszarze.
 
W czasie gdy pracowałam jako psycholog w Stowarzyszeniu Dobrej Nadziei miałam okazję prowadzić wsparcie psychologiczne oraz psychoedukację dzieci, młodzieży i dorosłych. Współpracowałam również z Centrum Seniora, gdzie prowadziłam trening funkcji poznawczych oraz współorganizowałam warsztaty z zakresu technik radzenia sobie ze stresem oraz przemocy wobec osób starszych.
 Kontakt psychologiczny z osobami z różnych grup wiekowych uświadomił mi, ze sfera seksualna jest obecna na każdym etapie naszego życia i na każdym z tych etapów mogą pojawić się trudności i wątpliwości wymagające wsparcia.

 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5, Kraków

 793 793 890
 sekretariat@empatia-krakow.pl
Wróć do spisu treści