793 793 890
Przejdź do treści
mgr Łukasz Musiał - psycholog, psychoterapeuta, seksuolog
Godziny przyjęć:

Piątek 8-14

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń!
793 793 890
Wykształcenie:

  • Teologia, Uniwersytet Jana Pawła II
  • 4 letni Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej
  • 2 letni Kurs Psychoterapii Dzieci i Młodzieży
  • Kurs Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych – w trakcie szkolenia

Jestem psychoterapeutą i pracuję w nurcie psychodynamicznym. Swoje doświadczenie zawodowe nabywałem w różnych placówkach oświatowych, socjalnych oraz związanych z ochroną zdrowia. Przez trzy lata odbywałem staż na oddziałach psychiatrycznych Nowego Szpitala w Olkuszu. Jako nauczyciel dziewięć lat pracowałem z dziećmi i młodzieżą w szkole podstawowej i gimnazjum. W ramach wolontariatu współpracowałem z Ośrodkiem Terapii Uzależnień Dzieci i Młodzieży w Jeżówce, świetlicą socjo-terapeutyczną w Olkuszu oraz Diecezjalnym Domem Samotnej Matki w Sosnowcu. Przez kilka lat zasiadałem także w Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Obecnie pracuję w gabinecie prywatnym oraz w Poradni Psychiatryczno-Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży w Olkuszu.

Prowadzę psychoterapię zaburzeń nastroju, lękowych, osobowości i seksualnych. Pracuję z osobami przeżywającymi trudności w relacji seksualnej, a także zmagającymi się z problemami w sferze własnej tożsamości płciowej czy orientacji seksualnej. Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń preferencji seksualnych i w tym kierunku chciałbym rozwijać swoją przyszłość zawodową. Uważam, że wymiar seksualny pacjenta jest niezwykle istotny, a zarazem to sfera bardzo wrażliwa, często napiętnowana społecznym tabu i lękiem. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji i staram się regularnie pogłębiać swoja wiedzę.

Myślę, że psychoterapia to przestrzeń, w którą każdy z nas wnosi własną, niepowtarzalną historię życia, by wspólnie podążać bezpieczną drogą odkrywania siebie.

 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5, Kraków

 793 793 890
 sekretariat@empatia-krakow.pl
Wróć do spisu treści