793 793 890
Przejdź do treści

mgr Magdalena Krzak - psycholog, psychoterapeuta, seksuolog kliniczny, seksuolog sądowy
Kierownik Poradni Seksuologicznej
mgr Magdalena Krzak - ZnanyLekarz.pl
Godziny przyjęć:

Wtorek 9-21
Środa 7-15
Czwartek 9-14
Piątek 9-14

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń!
793 793 890
Wykształcenie:

  • psychologia, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
  • seksuologia, Podyplomowa Szkoła Seksuologii
  • Certyfikat Seksuologa Klinicznego, Polskie Towarzystwo Seksuologiczne
  • Certyfikat Seksuologa Sądowego, Polskie Towarzystwo Seksuologiczne
  • psychoterapia, czteroletni Kurs Psychoterapii, Specjalistyczny Szpital im. J. Babińskiego – od 2015 do 2019 roku

Ukończyłam Uniwersytet SWPS, kierunek psychologia kliniczna. Seksuologią zainteresowałam się będąc na V roku studiów. Uczestniczyłam wtedy w zajęciach z seksuologii, prowadzonych w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie, w której zatrzymałam się na dłużej. Odbyłam tam roczny staż a następnie zostałam etatowym pracownikiem oraz rozpoczęłam specjalizację z seksuologii, obejmującą między innymi naukę w dwuletniej Szkole Podyplomowej Seksuologii w Warszawie. Pracę w poradni wspominam jako niezwykle fascynującą, ale również trudną i bardzo wymagającą. Było to miejsce, w którym zdobyłam najwięcej wiedzy i doświadczenia.

W 2009 roku zdałam końcowy egzamin specjalizacyjny i otrzymałam Certyfikat Seksuologa Klinicznego, nadany przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne. Wtedy też  stworzyłam seksuologiczną poradnię internetową e-seksuolodzy.pl.

Od 2013 roku jestem współwłaścicielem Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia, gdzie kieruję poradnią seksuologiczną.

Podczas stażu w warszawskiej poradni oraz przez pierwsze 3 lata pracy intensywnie zajmowałam się seksuologią sądową – terapią sprawców przestępstw seksualnych oraz sporządzaniem opinii sądowych. Po 10 latach pracy jako biegły sądowy, w 2016 roku otrzymałam Certyfikat Seksuologa Sądowego, nadany przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

Obecnie zajmuję się przede wszystkim leczeniem zaburzeń seksualnych u kobiet i mężczyzn. Pracuję zarówno indywidualnie, jak i z parami. Szczególnie bliska jest mi tematyka mniejszości seksualnych, a w szczególności transseksualizmu. Prowadzę diagnostykę oraz wsparcie psychologiczne dla osób transseksualnych.
Ukończyłam całościowy Czteroletni Kurs Psychoterapii w nurcie Psychodynamicznym. Odbyłam również pięcioletnią własną psychoterapię szkoleniową. Podlegam regularnej superwizji.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Współpracuję z Uniwersytetem SWPS jako wykładowca Studiów Podyplomowych Seksuologii w Katowicach, Warszawie i Sopocie.

 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5, Kraków

 793 793 890
 sekretariat@empatia-krakow.pl
Wróć do spisu treści