793 793 890
Przejdź do treści

mgr Małgorzata Makoś–Wiśniewska - psycholog, psychoterapeuta
Godziny przyjęć:

Wtorek 17-21

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń!
793 793 890
Wykształcenie:

  • psychologia stosowana, Uniwersytet Jagielloński
  • Asystent Psychodramy Polskiego Instytutu Psychodramy i Psychodrama Institute for Europe
  • Podyplomowy Kurs Psychoterapii pod kierownictwem dr hab Andrzeja Cechnickiego – w trakcie
  • otwarta specjalizacji z psychologii klinicznej w Szpitalu Uniwersyteckim

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, z zawodu i pasji. Moje wybory życiowe od zawsze wiązały się z ukierunkowaniem uwagi na człowieka: w zdrowiu, w kryzysie i w chorobie. Początki zdobywania wiedzy związane były z kierunkiem psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim. W trakcie studiów angażowałam się z działalność Koła Naukowego Pragma i zostałam koordynatorem sekcji Psychosomatyka. Moje zainteresowania krystalizowały się wówczas wokół interwencji kryzysowej oraz krótkich form wsparcia psychologicznego jak i psychologii klinicznej zdrowia. Przez okres studiów odbywałam staże oraz pracowałam wolontaryjnie w różnych ośrodkach świadczących pomoc.

Równolegle kończyłam Szkołę Aktorską w ramach Krakowskich Szkół Artystycznych, co pozwoliło mi nie tylko wiedzieć o ludziach, ale i doświadczać ich emocji, uczuć i stanów grając. To popchnęło mnie do połączenia obu kierunków zawodowych w jedną siłę o nazwie: psychodrama. Ukończyłam szkolenie psychodramatycznej terapii grupowej wg Moreno w Polskim Instytucie Psychodramy w Krakowie i Psychodrama Institute for Europe, uzyskując tytuł certyfikowanego asystenta psychodramy.

Jestem w trakcie podyplomowego kursu psychoterapii pod kierownictwem dr hab Andrzeja Cechnickiego przygotowującego do ubiegania się o certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ponadto kształcę się nadal w ramach specjalizacji z psychologii klinicznej. Pracuję w Specjalistycznym Szpitalu im. Stefana Żeromskiego w Krakowie gdzie można mnie spotkać na wielu oddziałach (zabiegowych, internistycznych, neurologii i pediatrii).

Współpracuję z Małopolską Izbą Pielęgniarek i Położnych prowadząc wykłady i warsztaty z zakresu psychologii chorego somatycznie oraz  komunikacji. Pracuję dydaktycznie dla Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego prowadząc zajęcia dla studentów V roku Psychologii klinicznej i sądowej. W Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia zajmuję się diagnozą osobowości oraz psychoterapią.

W Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia zajmuję się:

  • diagnozą osobowości osób dorosłych
  • psychoterapią dorosłych

 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5, Kraków

 793 793 890
 sekretariat@empatia-krakow.pl
Wróć do spisu treści