793 793 890
Przejdź do treści
dr Mariusz Gajewski - psycholog, psychoterapeuta
Godziny przyjęć:

Piątek 8-14


Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń!
793 793 890
Wykształcenie:

  • Psychologia, Uniwersytet SWPS
  • Seksuologia, Szkoła Podyplomowa Seksuologii SWPS
  • Pedagogika, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  • Filozofia i teologia, AIK oraz Papieski Uniwersytet Gregorianum w Rzymie
  • Terapia Małżeństw i Rodzin, SHU w New Jersey USA
  • Mediacje rodzinne, Polskie Centrum Mediacji, Warszawa


      Podczas studiów w Polsce, Italii i USA studiowałem nauki ścisłe (biologię) humanistyczne (filozofię i teologię) oraz społeczne (psychologię, terapię i pedagogikę).
 
      Obecnie nadal szkolę się i specjalizuję w ramach kursu terapii organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic SPZOZ im. dr. J. Babińskiego w Krakowie, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz w Uniwersytecie SWPS z zakresu seksuologii klinicznej, studiów rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne. Ukończyłem szkolenie „Standardy opiniowania psychologicznego w sprawach rodzinnych i opiekuńczych” organizowane przez CENS Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie.
 
      Na co dzień, pracuję na Uniwersytecie UPJPII oraz SWPS gdzie wykładam min.: psychologię, pedagogikę, seksuologię. W swojej pracy naukowej podejmuje kwestie związane z szeroko rozumianą diagnozą kliniczną, profilaktyką i terapią oraz neuropsychologicznymi aspektami funkcjonowania ludzkiego Self. W obszarze zainteresowań klinicznych koncentruje się na terapii dysfunkcji i zaburzeń funkcjonowania rodziny, psychologii zdrowia, seksualności człowieka na różnych etapach rozwoju, uwzględniając złożony kontekst społeczny oraz religijny i kulturowy. Jestem również związany z Centrum Badań nad Traumą i Dysocjacją, Uniwersytet SWPS oraz Fundacją Towarzyszenia Rodzinie w Krakowie. W roku 2020 za rozwój badań w obszarze klinicznej neuropsychologii otrzymałem nagrodę Virtuti Medicinali przyznawaną przez Polskie Towarzystwo Neuropsychologiczne.
 
      W Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia oferuję pomoc osobom doświadczającym trudności w sferze seksualnej, psychicznej i rodzinnej. Jako osoba duchowna zajmuję się również wsparciem psychologicznym i terapią osób konsekrowanych i duchownych. Prowadzę psychoterapię indywidualną, małżeńską i par.

 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5, Kraków

 793 793 890
 sekretariat@empatia-krakow.pl
Wróć do spisu treści