793 793 890
Przejdź do treści

mgr Natalia Słowik - psycholog, psychoterapeuta
Godziny przyjęć:

Środa 8-14

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń!
793 793 890
Wykształcenie:

  • psychologia stosowana, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie (studia magisterskie)
  • 4-letni kurs psychoterapii psychodynamicznej, organizowany przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic SPZOZ im. dr. J. Babińskiego w Krakowie, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim (specjalności: psychologia kliniczna oraz interwencja kryzysowa), a następnie 4-letnie szkolenie z psychoterapii psychodynamicznej przy Szpitalu Psychiatrycznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w licznych placówkach związanych z ochroną zdrowia psychicznego (m.in. w Klinice Psychiatrii Dorosłych CM UJ w Krakowie, w Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. A. Kępińskiego w Jarosławiu, Szpitalu Psychiatrycznym im. dr. J. Babińskiego w Krakowie, Krakowskim Centrum Terapii Uzależnień). Od 2017 roku prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną w Krakowie oraz w Kielcach. Mam doświadczenie w pracy z osobami chorującymi kardiologicznie, cierpiącymi na nowotwory, przebywającymi w hospicjum. Pracowałam w CM Ujastek na Oddziale Patologii Ciąży, gdzie konsultowałam i wspierałam kobiety doświadczające skrajnie trudnych sytuacji, takich jak narodziny martwego dziecka, utrata ciąży, wykrycie wad genetycznych u płodu.

W Centrum Psychoterapii Empatia zajmuję się przede wszystkim psychoterapią indywidualną osób dorosłych. Specjalizuję się m.in. w leczeniu zaburzeń nastroju, lękowych, osobowości oraz wsparciem w sytuacjach kryzysowych.

Ukończyłam szkolenie z zakresu diagnostyki osób transpłciowych. Prowadzę diagnostykę osób dorosłych, ubiegających się o sądową korektę płci metrykalnej. Kieruję się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa. Swoją wiedzę i umiejętności wciąż poszerzam poprzez udział w licznych szkolenia i konferencjach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Przygotowuję się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty, swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5
     Kraków
 tel. 793 793 890
 ul. Szlak 8A/5, Kraków

 793 793 890
 sekretariat@empatia-krakow.pl
Wróć do spisu treści